من با انتخاب گزینه “قبول دارم”، آگاهی خود از تمامی موارد زیر و پذیرش کامل همه آن ها را اعلام می کنم.

الف- “بهین پال” در صورت بروز هر یک از موارد زیر هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت:

 

1- اشتباه در وارد کردن اطلاعات تماس خود در فرم مربوطه

2- � محاسبه اشتباه مبلغ واریزی و لذا واریز مبلغ معادل ریالی نادرست.

3- اشتباه در وارد کردن اطلاعات مربوط به پرداخت آنلاین ارزی در فرم مربوطه یا وجود ابهام در آن.

۴. عدم چک نمودن ایمیل (شامل فولدرهای Inbox و Spam) به منظور آگاهی از موانع یا اشکالات احتمالی در انجام پرداخت.

۵. بروز هر گونه مشکلی در مسیر پرداخت که خارج از کنترل “بهین پال” باشد. مثل عدم کار کردن لینک ارسال شده و یا مشکل در سایت دریافت کننده مبلغ.

ب. در صورت بروز هر یک از موارد ذکر شده در بند الف، مسئولیت هر گونه تاخیر یا اشکال در انجام سفارش من، ضرر و زیانی که به من یا به “بهین پال” وارد شود و هر پیامد دیگری برای من یا “بهین پال” ، به طور کامل بر عهده من به عنوان درخواست کننده می باشد.

پ. “بهین پال” در صورت بروز هر گونه مشکلی در مسیر پرداخت فقط متعهد است از طریق ایمیل یا تلگرام و یا واتساپ مراتب را به اطلاع من برساند� و در صورت عدم دریافت رسید فارسی و انگلیسی و یا هر یک از اینها طی پنج ساعت بعد از ثبت سفارشم، می بایست “بهین پال” را در جریان عدم دریافت رسید قرار دهم.

ت.جدول زمانی سایت “بهین پال” که مطابق آن این سایت تعهد دارد پرداختم را به انجام برساند، به شرح زیر است و بدین ترتیب حق هرگونه درخواست سریعتر انجام شدن سفارش را از خود سلب می نمایم.

– درخواست هایی که به دست “بهین پال” برسد، رسید پرداخت آن حداقل از 1 ساعت و نهایت 8 ساعت بعد، برای شما ارسال خواهد شد.

– انجام درخواست شما منوط بر دریافت مبلغ خرید شما، از سوی بانک و واریز آن به حساب ما می باشد.

– سایر زمان ها و روزهای تعطیل: تا ۱۱ صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا ۲۴ ساعت (هر کدام که زودتر باشند)

ث. در صورتی که قرار باشد مبلغی بابت این پرداخت به کارتهای “بهین پال” ریفاند شود، معادل ریالی مبلغ ریفاند شده ظرف ۴ تا ۶ هفته و پس از کسر ۵ درصد کارمزد ریفاند به قیمت روز ارز (قمیت خریدِ صرافی های مجاز) به حساب من واریز می شود و از این رویه رضایت کامل دارم. ضمناً در صورتی که سایت “بهین پال” اعلام کند که مبلغ مربوطه به کارت ریفاند نشده است، تمام مسئولیت عدم ریفاند شدن مبلغ بر عهده من است و سایت “بهین پال” هیچ مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد. باید توجه داشته باشید، ممکن است مقداری از مبلغ برگشتی شما بابت کنسل کردن توسط صاحب حساب، یا بانک ها و سایر موسسات مالی کسر گردد، این کسر مبلغ به هیچ عنوان به سایت “بهین پال” مرتبط نخواهد بود. قبل از هرگونه ریفاند، “بهین پال” را مطلع نمایید تا شماره حساب در اختیار شما قراردهد.

بسیار مهم: در صورت درخواست ریفاند و یا کنسل کردن و یا به هر نحوی که قرار است مبلغ خود را از دانشگاه یا موسسه وابسته دریافت کنید، می بایست حتما با پشتیبان “بهین پال” هماهنگی لازم جهت دریافت مشخصات حساب بانکی انجام شود. حساب های پرداختی و حساب های ریفاند “بهین پال” مطلقا با هم یکسان نیستند و اگر دانشگاه یا موسسه مورد نظر شما، مبلغ شما را به حساب پرداخت کننده عودت دهد، ما دسترسی به آن مبلغ نخواهیم داشت.

مدت زمان اعلان عودت وجه از طرف دانشگاه یا موسسه مورد نظر شما، حداکثر یک هفته بعد از پرداخت ریالی شما خواهد بود. در غیر اینصورت “بهین پال” به هیچ عنوان مسئولیتی در قبال برگشت پول شما نخواهد داشت

ج.درصورت واریز مبلغ ریالی اضافی، لغو سفارش و یا هر دلیل دیگری که لازم باشد “بهین پال” مبلغ ریالی را به حسابم واریز نماید( در صورتیکه تا لحظه کنسل کردن، تراکنش مربوطه انجام نشده باشد) این سایت حق دارد واریز ریالی را ظرف حداکثر 3 روز کاری به انجام رساند.

خ. با توجه به سیستم بانکی، زمان لازم برای تایید پرداخت شما توسط صاحب حساب یک تا دو روز کاری خواهد بود (شنبه و یکشنبه جزء روز کاری محسوب نمی شوند)

ر. “بهین پال” هیچ تعهدی نسبت به عدم پاسخگویی یا دیر جواب دادن دانشگاه و یا سایر حساب های مقصد نسبت به تایید پرداخت شما نخواهد داشت. این مشکل ممکن است به علت ترافیک کاری صاحب حساب بوده و امکان پاسخگویی سریع مبنی بر واریز مبلغ توسط شما را نداشته باشند

ز. “بهین پال” این اختیار را دارد که بعد از ثبت سفارش شما و پرداخت ریالی شما، سفارش شما را انجام ندهد و مبلغ واریزی شما را به حسابتان بازگرداند.

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید و در صورت موافقت، آنها را تایید نمایید:

  1. 1. من می دانم و قبول دارم که مطابق تصاویر ، فقط حق دارم با حساب کاربری به نام خودم در سایت “بهین پال” پرداخت ریالی انجام دهم یا ثبت سفارش کنم.
  2. 2. من می دانم و قبول دارم باید فقط با کارت بانکی یا حساب بانکی به نام خودم خرید اینترنتی کنم یا پرداخت ریال انجام دهم. پس نباید با کارت بانکی فردی دیگر (حتی همسر، فرزند، پدر، مادر، خواهر یا برادرم) پرداخت ریالی انجام دهم.
  3. 3. من می‌دانم و قبول دارم که با توجه به عدم امکان بازگشت پول به کارت‌های هدیه، نباید با کارت‌های هدیه (که به حساب بانکی متصل نیستند و روی آن‌ها نام و نام خانوادگی من درج نشده است) پرداخت اینترنتی نمایم و در صورت انجام این کار، مسئولیت تبعات آن مثل تاخیر در بررسی صحت پرداخت ریالی من، تاخیر یا عدم امکان دریافت خدمات و تاخیر یا بروز مشکلات و موانعی برای دریافت مبلغ ریالی پرداخت شده، بر عهده اینجانب می‌باشد.
  4. 4. من می دانم و قبول دارم که اگر حساب کاربری یا حساب/کارت بانکی که با آن پرداخت انجام می دهم به نام من نباشند یا نام و نام خانوادگی در این دو با هم یکسان نباشند، مسئولیت همه تبعات آن مثل عدم انجام سفارشم، بازگشت پول به حسابی که از آن دریافت شده است و نیاز به پرداخت ریالی مجدد یا لزوم ارائه مدارک جدید و غیره بر عهده اینجانب می باشد.
  5. 5. من می دانم و قبول دارم که “بهین پال” حق دارد که برای تایید هویت، مدارکی را از اینجانب دریافت کند و ممکن است لازم باشد که مراحلی را برای تایید هویت انجام دهم و در این رابطه خود را موظف به همکاری کامل با “بهین پال” می دانم.

همه موارد بالا را به طور کامل مطالعه کردم و با آگاهی کامل آن ها را قبول دارم.

” برخی از قوانین برگرفته از سایت TehranPayment می باشد”