همونطور که همه ما در جریان هستیم امروزه به علت مشکلات فراوان ایجاد شده توسط چند کشور در عرصه بین المللی و وضع تحریم های ناعادلانه بانکی ،خیلی از عزیزان دانشجو که قصد ادامه تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور را دارند، در پرداخت هزینه های دانشجویی خود از قبیل : هزینه بررسی مدارک دانشگاهها، شهریه های دانشگاه، هزینه ثبت نام دوره های زبان انگلیسی و … دچار مشکلات جدی هستند، لذا شما می توانید با استفاده از خدمات قابل ارایه ما از طریق این سایت، در مدت زمان بسیار کوتاه و با صرف کمترین هزینه، پرداخت های آنلاین دانشجویی خود را درتمامی دانشگاههای خارجی، به سهولت انجام دهید.

سایت پرداخت هزینه های دانشجویی “بهین پال” به دنبال ایجاد بستری مناسب برای پرداختهای دانشجویی شما است تا از آن طریق ما بتوانیم با کم نمودن هزینه ها و ارایه بالاترین کیفیت کاری ممکن ، خدمات مناسبی را به شما عزیزان ارایه نماییم. همانطور که در بالا اشاره شد هدف ” بهین پال” فقط ارایه خدمات ارزانتر و با کیفیت تر به همه شما عزیزان است تا شما عزیزان در نبود ارتباطات بانکی قوی امروزی و زیر سایه تحریم های ناعالانه بانکی، مجبور به پرداخت کارمزد های بالا به شرکت های حواله اینترنتی نباشند. همچنین لازم به ذکر است که ما هم تقریبا در تمامی پرداخت های خود مجبور به پرداخت کارمزد به صراف ها جهت انجام پرداخت حواله های دریافتی هستیم، بنابراین برای اینکه خدمات قابل ارایه ما، هزینه ای را بر دوش سایت نگذارد و ادامه این کار برای ما مقدور و میسر باشد، به ناچار مجبور به دریافت کارمزد از شما عزیزان هستیم.

کارمزد های دریافت شده ازعزیزان دانشجو برای هر پرداخت بانکی، صرف پرداخت کارمزد صرافی، هزینه نگهداری سایت و هزینه های جانبی خواهند شد.

با توجه به درخواستهای زیاد دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در خارج از کشور جهت ایجاد سایت امن و ارزان برای پرداخت هزینه های دانشجویی مرتبط با دانشگاههای خارج کشور، ما را بر آن داشت تا سایت ” بهین پال” را جهت سهولت و اطمینان بیشتر در پرداخت های این عزیزان ایجاد نماییم و از خداوند متعال طلب کمک و یاری می نماییم تا ما را در راه درست و صحیح قرار دهد.

لطفا توجه داشته باشید، از آنجایی که منابع مالی ما بسیار محدود می باشد لذا فعالیت ما در قالب این سایت به منزله ایجاد یک راه درآمدزایی و اشتغال نیست . همانطور که قبلا در بالا اشاره شد ” بهین پال” تنها پرداخت های آنلاین دانشجویی را در حیطه فعالیتهای خود قرار خواهد داد و لذا از ” انتقال مبالغ به حساب شخصی افراد” معذور است.

این سایت تماما تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و تمامی خدمات ما از طریق منابع ارزی غیر داخلی ( منابع ارزی با منشا خارجی) استفاده میشود و لذا هیچ ارزی از طریق خدمات این سایت از کشور خارج نمی گردد.

در پایان اگر اهداف ما در ارایه خدمات و همینطور کیفیت کار ما و همکاران ما در قالب این سایت با نام ” بهین پال” را یاری رسان خود و فعالیتهای دانشجویی خود میبینید و اعتقاد دارید که از این طریق مشکلات پرداختی قبلی عزیزان دانشجو به سادگی و ارزانی در بستری امن مرتفع شده و خواهد شد، لذا جهت دلگرمی و تشویق ما در ادامه این مسیر، خواهشمند است معرف ما به دوستان خود باشید و ” بهین پال” و خدماتش را به دوستان خود معرفی نمایید.

بهین پال | سامانه پرداخت هزینه دانشجویی : پرداخت هزینه دانشگاه ،خوابگاه و کلاس زبان و...
بهین پال | سامانه پرداخت هزینه دانشجویی : پرداخت هزینه دانشگاه ،خوابگاه و کلاس زبان و...